essay racism australia jekyll and hyde essay conclusion essay on women should go to work essays editing services comparison essay on romeo and juliet what is the meaning of reflective essay

WIOSNA A SPRAWA AUDIOBOOKÓW

Wiosna nie zaczęła się dobrze, to znaczy zapewne dla tak zwanej natury wyjątkowo dobrze, ale dla nas użytkowników tejże przyrody marnie. Pandemia zapędziła nas do domów, zamknęła nas w konieczności izolowania, zmiany trybu życia, czasem pozbawiła pracy. Jak to się przekłada na kryminał, w zasadzie zupełnie nieźle, szukając pociechy w ramionach papierowych przyjaciół czujemy się lepiej. Czytamy i słuchamy więcej… a propos czytamy; Słyszeliście nasze nagrania z warsztatów jakie przeprowadziliśmy podczas Poznańskich Targów Książki? Nie? to posłuchajcie!

Mikroaudiobooki! Czytane przez uczestników Sceny GRANDY 2020! I to jak! Po mistrzowsku, z pazurem, z przejęciem, z drżeniem w głosie, a częściej zupełnie bez! Rozgrzani przed nagraniem i pięknie zapowiedzeni przez Alka Pawlikowskiego – przecinają kolejne strony jak okręty fale. Nie sposób nie słuchać. Do zachwycenia się – polecamy!  

Warsztaty Zostań lektorem audiobooka nagraj fragment ulubionej powieści pod okiem specjalisty – Alka Pawlikowskiego.