DECOculture

DECOculture to studio projektowe i showroom multibrandowy, skupiający unikatowe elementy wyposażenia wnętrz. Na naszą ofertę składają się przede wszystkim produkty utrzymane w duchu midcentrury modern, ale i wyjątkowe, odrestaurowane meble i dodatki vintage. Obok stałych kolekcji światowych producentów, ofertę uzupełniamy o egzemplarze nietuzinkowych marek, wyszukiwane przez nasz zespół w pracowniach, warsztatach i fabrykach porozrzucanych po całym świecie. Tworzymy również autorskie projekty, które możemy spersonalizować i dostosować do indywidualnych potrzeb naszego Klienta.

 

Pomimo różnorodności wyboru, nasze produkty tworzą spójną ofertę DECOculture. Nasz showroom jest miejscem, gdzie spełniają się marzenia. Niezależnie od tego czy pracujemy dla indywidualnego klienta czy też dla architekta, w DECOculture łączymy nasze kreatywne siły, aby jak najlepiej sfinalizować każde zlecenie.

 

 

 

 

 

 

 

DECOculture to również przestrzeń gdzie codzienność spotyka się ze sztuką. Nie tylko wystawiamy sztukę, ale i pomagamy w zakupie pożądanego obrazu, grafiki lub rzeźby, często już na początkowym etapie tworzenia projektu wnętrza.

 

 

 

 

 

 

 

DECOculture to miejsce spotkań. Z przyjemnością podejmujemy się organizacji różnego rodzaju eventów czy warsztatów, które są okazją do wymiany doświadczeń. Wynajmujemy również showroom lub wybrane artykuły z naszej kolekcji na wydarzenia, produkcje filmowe bądź reklamowe i pomagamy tworzyć tymczasowe plany zdjęciowe.

 

 

 

 

 

 

 

Specjalizujemy się także w komponowaniu niepowtarzalnych perfum do przestrzeni. Pozwalają one dopełnić wnętrze i znacząco wpływają na jego odbiór czy nawet samopoczucie gości. Zasada ta znajduje wydźwięk zarówno w lokalach komercyjnych, jak i prywatnych, które dzięki odpowiednio dobranym zapachom zyskują wyrafinowany, unikatowy charakter.

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do wizyty w naszym showroomie i śledzenia nas w social media, gdzie zamieszczamy aktualne informacje na temat naszej oferty i akcji specjalnych.

 

DECOculture

ul.Garbary 65

61-738 Poznań

 

www.decoculture.pl

www.facebook.com/decoculture

www.instagram.com/decoculture