Scenariusz na życie – prewencja samobójstw

Wykład i warsztaty oraz prowadzą Patrycja Zenker, Magdalena Ryngwelska, Justyna Kaczmarek

Patrycja Zenker – od ponad 20 lat jestem psycholożką (z dyplomem UAM), nieustannie pogłębiam swoją wiedzę na temat zdrowia psychicznego i skutecznych form pomocy, m.in. na kursie interwencji kryzysowej, na studiach z psychologii uzależnień oraz suicydologii, czyli prewencji samobójstw.
Od wielu lat służę wsparciem
w różnego rodzaju kryzysach życiowych, w zdrowieniu
z depresji i zaburzeń lękowych,
w radzeniu sobie z emocjami, zamartwianiem się, ze stresem,
z niską samooceną, w wahaniach nastroju, w trudnościach w relacjach, w podejmowaniu decyzji, czy w poszukiwaniu własnej ścieżki oraz pełni życia.
Magdalena Ryngwelska – absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam roczne studium psychoterapii dzieci i młodzieży, interesuję się psychologią rozwoju człowieka na wczesnych
etapach jego życia.
Na co dzień pracuję z pacjentami indywidualnie wspierając ich
w powracaniu do zdrowia, pomagając w znalezieniu równowagi i poczucia bezpieczeństwa. Pracuję
z osobami, które znalazły się
w kryzysie, z osobami, które chcą nauczyć się rozumieć swoje emocje, z osobami z zaburzeniami, z osobami z myślami samobójczymi. Wszystko to z pasji i z pasją.
 Justyna Kaczmarek – kulturoznawczyni, studentka psychologii, asystentka zdrowienia.Na co dzień towarzyszę pacjentom w procesie zdrowienia, a także wspieram ich najbliższych. Prowadzę warsztaty psychoedukacyjne, na których pokazuję, że wyjście z kryzysu psychicznego jest możliwe.
Ze względu na osobiste doświadczenia, najbliższe
są mi tematy kryzysów życiowych, depresji nawracającej i zaburzeń lękowych. W procesie terapeutycznym szczególnie bliska jest mi praca z myślami automatycznymi i emocjami.