Poznański Tydzień Kobiet

Zostałyśmy zaproszone do udziału w wydarzeniu jakie towarzyszy Akcji społecznej Poznanianki, akcja ma na celu dostrzeżenie kobiet, podkreślenie ich ważnej roli w życiu Miasta. Aby Kobiety i ich aktywności na rzecz mieszkanek oraz mieszkańców Poznania, była inspiracją dla innych. I w ramach tej akcji zapraszamy na spotkanie warsztatowe z nami – Grandziarami.

I my w tej Akcji jesteśmy, wprawdzie nie najlepsze, ale jesteśmy bez wątpienia jesteśmy kobietami, mamy wiedzę fachową, doświadczenie i możemy się nimi podzielić, nie tylko z Kobietami.

Spotkajmy się w Bibliotece Raczyńskich w dniu 18 października 2022 o godz. 18.00 przy kawie i kryminalnych ciastkach (bez ciastek się nie da, stąd też będą zapisy na spotkanie). Mimo, iż spotykamy się w sali ślubów nie będzie można się z nami ożenić, ale można nas wysłuchać i zadać pytania o kształt i formę festiwalu, o budowanie scenariusza i harmonogram zadań o prawne aspekty i zdobywanie funduszy. Spotkanie prowadzić będzie Magda Sobczak a całość będzie można online zobaczyć na naszym profilu i tam również będzie można zadawać pytania.