ARKADIUSZ HABIERA

Arkadiusz Habiera. Adwokat. Associate.

Ekspert w dziedzinie prawa i postępowania karnego. Łączy wiedzę merytoryczną z nowoczesnym, biznesowym podejściem do problemów klientów. Ma doświadczenie w reprezentacji pokrzywdzonych i oskarżonych. Szczególnie interesuje się cyberprzestępczością.

Od lat aktywnie reprezentuje interesy klientów na rozprawach i podczas przesłuchań w postępowaniach karnych. Współprowadzi szereg skomplikowanych procesów dotyczących najpoważniejszych przestępstw gospodarczych oraz karno-skarbowych. Odbywał praktyki w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich.

Autor publikacji i prelegent konferencji naukowych. Trzykrotny zwycięzca Konkursów Krasomówczych organizowanych przez Wielkopolską Izbę Adwokacką.

*Experience drives innovation

SMM Legal to kancelaria prawna wyspecjalizowana w doradztwie biznesowym. Przełamujemy ograniczenia dzięki doświadczeniu i innowacyjnemu podejściu do problemów. Tworzymy interdyscyplinarne zespoły rozwiązujące sprawy pozornie bez wyjścia. Od lat znajdujemy się w najważniejszym światowym rankingu prawniczym „The Legal 500”, którego podstawą jest ocena pracy kancelarii przez Klientów.

www.smmlegal.pl