ANNA ZBIERSKA

Anna Zbierska. Adwokat. Senior Associate.

Ekspert w dziedzinie prawa i postępowania karnego. Specjalizuje się w reprezentacji pokrzywdzonych i oskarżonych w sprawach karnych gospodarczych. Posiada potwierdzone kwalifikacje w zakresie przeprowadzania audytów śledczych.

Reprezentuje klientów w postępowaniach przygotowawczych oraz sądowych, zajmuje się sporządzaniem opinii karnoprawnych. Specjalizuje się w prawie karnym, ze szczególnym uwzględnieniem przestępstw gospodarczych oraz przestępstw związanych z odpowiedzialnością lekarzy.

Swoją wiedzą dzieli się ze studentami Uniwersytetu SWPS, prowadząc zajęcia z zakresu rozprawy sądowej w sprawach karnych. Jest autorką artykułów popularyzujących praktyczne wykorzystanie prawa karnego w codziennym życiu.

*Experience drives innovation

SMM Legal to kancelaria prawna wyspecjalizowana w doradztwie biznesowym. Przełamujemy ograniczenia dzięki doświadczeniu i innowacyjnemu podejściu do problemów. Tworzymy interdyscyplinarne zespoły rozwiązujące sprawy pozornie bez wyjścia. Od lat znajdujemy się w najważniejszym światowym rankingu prawniczym „The Legal 500”, którego podstawą jest ocena pracy kancelarii przez Klientów.

www.smmlegal.pl