Kawroz Club

Regularnie w klubie odbywa się akcja „tydzień z grą”, w ramach, której za darmo można skorzystać z obsługi instruktorskiej i usługi grania w jedną wybraną na dany tydzień grę. Przed Festiwalem ruszy „Kryminalny Tydzień”  Na 4 stołach będzie można pograć w różne, tym razem kryminalne gry! Darmowe kryminalne granie dostępne będzie od wtorku 20.09 do czwartku 22.09. A na festiwalowy weekend zarezerwowana części klubu zamieni się w „Stację Sensację”. Od piątku do niedzieli po podaniu hasła GRANDA FESTIWAL także gracie za darmo.

Piątek godz. 19.00 Joanna Opiat Bojarska zagra z fanami w „Tajemnicze Domostwo” (zgłoszenia do drużyny prosimy składać na FB lub wydarzeniu GRANDY)

REBEL Tajemnicze Domostwo

Jest to gra wyobraźni, Tajemnica morderstwa, duch, czyli Joanna Opiat Bojarska, podpowiada, daje wskazówki w kwestii miejsca zbrodni, narzędzia.

Niedziela 13.00 Gramy w „Listy z Whitechappel”. Autor Bohdan Głębocki wcieli się w postać Kuby Rozpruwacza i gracze – policjanci, mają za zadanie go złapać. (zgłoszenia do drużyny prosimy składać na FB lub wydarzeniu GRANDY)

REBEL Listy z Whitechapel

Dodatkowe atrakcje z okazji Festiwalu to:

  1. Specjalnym deser w menu (np. zagadkowy drink (bez %) i deser mroczny sekret )– w obniżonej cenie dla klientów podający hasło: Granda Festiwal.
  2. Gratisowe pakiety kawiarniane dla osób, które z okazji festiwalu przyjdą przebrani za postaci z książek kryminalnych.

Lista gier dostępnych w klubie, które mają tematykę kryminalną:

Czarne historie,Scotland Yard, Listy z Whitechappel, Gangsterzy, 24 godziny (dla dzieci), Mafia, Śmierć Jaśniepanu, Intryganci, Mord im Arosa, Cluedo, Studium w Szmaragdzie, Tajemnicze Domostwo, Złodziej z Bagdadu, Szmal, Prison Run, Nie Blefuj, Cargo Noir, Gang Bobrów (dla dzieci), Prohibis, Erynie, The Ressistance